X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
معرفی سنسور های alfaelectronic
محسن هاشمی سه شنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۶

ALPHASENSE   

شرکت  Alphasense یک تولید کننده  سنسور کاملا مستقل است که در پاسخ به تقاضای شدید مشتریان  در زمینه  OEM های تشخیص گاز برای سنسورهای گاز با کیفیت بهتر و خدمات پس از فروش حرفه ای تاسیس شده است.

موفقیت Alphasense این فرصت را برای ساخت یک کارخانه طراحی شده با تجهیزات پیشرفته و امکانات تولید فراهم کرد. سرمایه گذاری در حال انجام Alphasense را قادر می سازد تا ظرفیت خود را به طور مداوم افزایش دهد، در حالی که حفظ کیفیت محصولات و حمایت از مشتریان به طور مستمر ادامه دارد.

محصولات ALPHASENSE  به شرح زیر است:    

Carbon Monoxide

Hydrogen Sulfide

Metal Oxides

NDIR

فکس : 32686698-031          

تماس : 32655045-031


ATC

شرکتATC  ایندیانا، ایالات متحده واقع شده است. مراکز فروش آن در چین، هند، مکزیک و اروپا واقع شده است که به موقع پاسخگوی تمام نیازهای مشتریان است.   کارکنان ATC، معتقدند که نوآوری، کیفیت عالی محصول و پشتیبانی مشتری، از عوامل پیشرفت ATC است.

محصولات  ATC     به شرح زیر است:    

 

Pressure Based Models

pressure-leak-chart

Model E-PDQ

Model E


ORIENTATION SENSORS

شرکت Orientation sensors طراح وتوسعه دهنده ممتاز بین المللی در  زمینه تولید سنسور های ژیروسکوپ ، شتاب سنج، مگنتومتر (قطب نما) و BMP280 - فشارسنج، دما است.

 

شركت  پارسیان سپاهان عامل  فروش شرکت  ORIENTATION SENSORS        محصولات خود را به بهترین قیمت و در کمترین زمان ممکن به شما ارائه می نماید. برای ارسال  قطعات   ORIENTATION SENSORS          درخواست  خود از طریق آدرس رایانامه زیرارسال فرمائید . همچنین در صورت نیاز به جزئیات بیشتر  در ارتباط با قطعات   ORIENTATION SENSORS       کارشناسان این شرکت آماده پاسخگوئی به شما گرامیان می باشند :       

فکس : 32686698-031          

تماس : 32655045-031

ارسال نظر
نام شما :
آدرس وب سایت :
پست الکترونیک :
پیام شما :
کد امنیتی :